• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Арестович підвів підсумки візиту Кулеби та Єрмака в США

Візит міністра закордонних справ Дмитра Кулеби і глави Офісу президента Андрія Єрмака до США виявився більш вдалим, ніж очікувалося

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник глави ОП, спікер української делегації в Тристоронньої контактній групі Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"З нами ніхто не розмовляє вимогами. Взагалі в США була дуже сприятлива атмосфера. Я можу сказати, що я безпосередньо переписувався з Єрмаком під час його візиту в США. Візит набагато більш вдалий, ніж ми очікували. Тобто США демонструють сталу і сильну підтримку України", — зазначив Арестович.

За його словами, під час зустрічі з американськими чиновниками проговорювалися питання, з якими президенти виступлять після зустрічі.

"Буде три блоки питань. Перший – це політичний. У нас зі США з 2008 року діє стратегічне партнерство. Але, безумовно, за цей час все змінилося. І це стратегічне партнерство потрібно вивести на новий рівень. Другий – безпека. Безумовно, протидія російському агресору, питання Донбасу, Криму, куди і як будемо рухатися. Ми обговорювали декілька дуже конкретних ідей, наразі не можу ними поділитися. Третій – економіка. Ми не приховуємо, що хочемо бачити більше американських грошей в українській економіці", — сказав він.

Як повідомлялося, 4-5 серпня Єрмак і Кулеба здійснили робочий візит до Вашингтона в рамках підготовки візиту до США президента Володимира Зеленського, який має відбутися 30 серпня.

Вони провели зустрічі в Конгресі США, а також їх прийняв радник президента США з питань національної безпеки Джейкоб Салліван.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua