• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Арестович розповів про демарш Росії на засіданні ТКГ

У середу, 10 листопада, Росія влаштувала демарш на засіданні Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі

Олексій Арестович
Олексій Арестович
Реклама на dsnews.ua

Про це у коментарі "РБК-Україна" сказав прессекретар української делегації в ТКГ Олексій Арестович, передає "ДС".

Як пояснив Арестович, російська сторона порушила конфіденційність переговорів і дипломатичний протокол, а також вже заздалегідь не була налаштована на результат.

"Ще йшло і йде засідання ТКГ, а основні висновки по ньому вже були зроблені на брифінгу Марії Захарової, спікера російського МЗС. Видно, що це підготовлений демарш з боку РФ", — сказав він.

Таким чином, на думку Арестовича, Росія зараз намагається дезавуювати зустріч на рівні міністрів закордонних справ, яка намічена в Парижі за французькою ініціативою.

"Вони збивають можливі очікування і перекидають провину на нас. Частково можна сказати, що нагнітання цієї істерії пов'язане з військовою активністю і нібито бажанням України вирішити проблему Донбасу силовим шляхом", — зазначив він.

За словами представника української делегації в ТКГ, сьогодні звучать синхронні заяви Міноборони і МЗС Росії з приводу того, що навчання НАТО в Чорному морі — це нібито військове освоєння території України, щоб забезпечити силовий варіант вирішення конфлікту на Донбасі.

"Якщо зовсім йти в конспірологію, то теоретично це можна зрозуміти як інформаційну підготовку загострення на Донбасі з їхнього боку. Щоб сформувати громадську думку, в тому числі міжнародну, що нібито ми там щось почали. Але це глибока конспірологія", — додав Арестович.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua