• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Арестович сказав, що Єрмак обговорює з Нуланд

Глава Офісу президента Андрій Єрмак проводить переговори з заступником державного секретаря США Вікторією Нуланд щодо участі Штатів в роботі Тристоронньої контактної групи

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі телеканалу «Дім».

"Це технічна можливість. США є членами ОБСЄ, значить, вони мають право увійти в цей формат", — сказав він.

Проте, необхідно досягти принципової домовленості з іншими учасниками ТКГ, зокрема, з Росією.

"Зараз у політичного радника президента Зеленського Андрія Єрмака, який також очолює Офіс президента, йдуть інтенсивні консультації з Вікторією Нуланд, яка призначена в США головною посадовою особою з питань України та врегулювання конфлікту з РФ. Крім того, наскільки я знаю з відкритих джерел, Нуланд дуже інтенсивно спілкується з Козаком (Дмитро Козак — заступник керівника адміністрації президента РФ, — ред.). Досить інтенсивно", — повідомив Арестович.

Відзначається, що йдуть консультації на вищому рівні, на рівні політичних радників.

"Чим вони конкретно закінчаться, буде зрозуміло, найімовірніше, після візиту президента Зеленського в США та зустрічі з президентом Байденом. Такий візит має відбутися наприкінці цього місяця. Думаю, в серпні зʼявляться новини", — резюмував спікер української делегації в ТКГ.

Як повідомляла «ДС», раніше член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш заявив, що представники США можуть увійти в переговорний процес Тристоронньої контактної групи в якості модераторів підгруп.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua