• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Арестович повʼязав загострення на Донбасі із засіданнями РНБО

Між посиленням обстрілів з боку російських бойовиків на Донбасі та засіданнями Ради національної безпеки і оборони існує очевидний взаємозвʼязок

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник глави Офісу президента, спікер Української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович, передає "ДС".

Він нагадав, що під час засідання ТКГ, яке відбулося 31 березня, російська сторона відмовилася підтримати пропозиції глави української делегації Леоніда Кравчука і представників ОБСЄ про дотримання з 00.00 1 квітня повного і всеосяжного режиму припинення вогню.

"Це сталося, попри відповідні заяви лідерів ФРН та Франції, в яких вони напередодні наголосили на необхідності дотримуватися режиму припинення вогню на Донбасі. І також попри те, що Дмитро Козак, політичний радник Путіна, напередодні також всіляко висловлював і підтримував необхідність повернення до повного і всеосяжного припинення вогню. Щось там у них в Кремлі відбувається. Щось сталося під час переговорів Путіна, Макрона і Меркель. Цю ситуацію ми будемо розмикати на рівні політичних радників, прихильність до продовження консультацій яких підтвердили всі чотири сторони", — написав Арестович у себе в Facebook.

Він також звернув увагу на "графік прив'язки кількості обстрілів на фронті до засідань РНБО України і ТКГ".

"Видно стійку залежність росту до відповідних засідань. Це до питання про наших внутрішніх політичних опонентів, які люблять розповісти, як ми там все здаємо і здаємо національні інтереси України", — додав скандальний спікер.

Як писала "ДС", протягом 31 березня бойовики терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР", які входять до складу російських збройних формувань, п'ять разів порушили режим припинення вогню на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua