• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Арестович заявив, що "мирний план Єрмака" презентують тільки через два-три тижні

Новий план мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, нібито запропонований Німеччиною і Францією і який, за словами глави ОПУ Андрія Єрмака, очікує схвалення РФ, буде презентовано тільки через два-три тижні

Олексій Арестович
Олексій Арестович
Реклама на dsnews.ua

Про це спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

На думку Арестовича, у Кремля є три варіанти дій:

  • прийняти ініціативу Франції і Німеччини щодо реалізації кластерів мирного процесу (відносно нова ініціатива, запропонована в рамках Нормандського формату, подробиці якої поки не розголошуються, повинна бути офіційно запропонована сторонам до кінця березня),
  • не прийняти і перейти до провокування,
  • зберігати войовничу риторику, лякати наступом, але залишатися в рамках Нормандського і Мінського форматів, продовжувати переговори.

"Ключовий момент — прийняття або неприйняття Кремлем пропозицій Франції і Німеччини по кластерам мирного врегулювання, презентація яких повинна пройти в найближчі два-три тижні. Тоді стане ясно: чи зважився Кремль на принципове протистояння з ЄС і США, чи зберігає колишні формати врегулювання конфлікту на Сході України?" — написав спікер.

Нагадаємо, вчора глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна спільно з Німеччиною і Францією розробила план відновлення миру на Донбасі. Але він досі не отримав схвалення з боку Росії. У Кремлі сказали, що у них немає інформації про існування нового плану мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua