• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Артилеристи потренувалися у знищенні російського десанту на півдні України

Артилеристи Військово-морських сил провели навчання по знищенню умовного десанту противника на півдні України в денних і нічних умовах

Реклама на dsnews.ua

Командно-штабні навчання пройшли на одному з полігонів півдня України з окремої артилерійської бригади ВМС ЗС України, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу ВМС ЗСУ.

"У ході навчань було відпрацьовано низку завдань щодо недопущення висадки десанту при обороні морського узбережжя та ураження повітряного десанту у тилу своїх військ. Під час навчань артилеристи відпрацювали нормативи і вдосконалили навички з підготовки та ведення бойових дій в обороні, виконали завдання з вогневого ураження противника", — йдеться в повідомленні.

Напередодні виконання вогневих завдань була проведена розвідка умовного противника, визначені координати цілей. В ході навчань здійснювалося протидія диверсійно-розвідувальних груп умовного противника.

Особливістю проведення навчань були бойові стрільби у складі артилерійської бригади в нічний час за морським надводним цілям, в тому числі із застосуванням широкого кола технічних засобів розвідки та в умовах застосування противником засобів радіоелектронної боротьби.

Контроль і надання допомоги в ході навчань здійснювали представники Генерального штабу ЗСУ та Військово-морських сил.

Як заявив заступник командувача морської піхоти — начальник артилерії полковник Олександр Сук, метою навчань є перевірка злагодженості дій підрозділів, що входять до складу окремої артилерійської бригади, готовність до виконання завдань за призначенням, умінь командирів усіх рівнів, підвищення їх практичних навичок.

Набутий в ході навчань досвід є вкрай важливим і після обробки результатів буде узагальнено та впроваджено для підготовки інших частин і підрозділів артилерії.

Як повідомляла "ДС", раніше командувач Військово-морських сил України контрадмірал Олексій Неїжпапа заявив, що Росія може спробувати прорватися з анексованого Криму через адміністративну кордон на південь Херсонської області.

    Реклама на dsnews.ua