• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Атрошенко: Поліція має розслідувати, як смерть Полякова пов’язана з його свідченнями в НАБУ проти "слуг", які брали "конверти" з грошима

Справжня причина смерті народного депутата з 206 округу Антона Полякова може бути пов’язаною з його свідченнями НАБУ щодо викриття схем "зарплат у конвертах"

Антон Поляков
Антон Поляков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це написав мер Чернігова Владислав Атрошенко на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні рівно 4 місяці з дня трагічної загибелі нардепа Антона Полякова. Вже понад 3 місяці минуло з часу, коли в Раді створили Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування смерті народного депутата. Але відтоді суспільство не почуло правди. Влада мовчить, тому що справжня причина смерті нардепа може зруйнувати "слугам" схему "конвертного" фінансування нардепів. За даними ЗМІ, за кілька днів до загибелі Антон Поляков давав свідчення проти депутатів, які брали "конверти" з грошима у вбиральнях Верховної Ради", — заявив Атрошенко.

Він зазначив, що суспільство чимдалі частіше чує про хабарництво "Слуг" та покривання хабарників.

"Чим далі від дати смерті Полякова, тим більше спливає важливих подробиць щодо специфіки "роботи" нинішньої влади. "Нові люди", як ми дізналися, дуже швидко опанували і почали активно впроваджувати старі підходи. Ледь не щодня поліція повідомляє про все нові й нові випадки хабарництва в лавах слуг. І не лише хабарництва, але й покривання хабарників. Наприкінці січня ЗМІ повідомили про чергове затримання "слуги" Кузьміних, якого зловили на хабарі у понад пів мільйона гривень за постачання медобладнання для Житомирських лікарень", — зазначив мер Чернігова.

Атрошенко вважає, що правоохоронці мають розслідувати, як смерть Полякова пов’язана з його свідченнями в НАБУ щодо "конвертів" для "слуг".

"Переконаний, для новообраного депутата з 206 округу має стати справою честі домогтися завершення розслідування щодо смерті Антона Полякова та, зокрема, як вона була пов’язана з його викриттям конвертних схем у Раді. Разом з тим я вимагаю, щоб свідчення Полякова в НАБУ були долучені до публічного звіту ТСК Ради", — написав Атрошенко.

    Реклама на dsnews.ua