• USD 28.4
  • EUR 33.5
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

Аваков дав пораду Лукашенко, який "звихнувся на владі"

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що Олександр Лукашенко, який є де-факто президентом Білорусі, "звихнувся" на владу і "несе повну нісенітницю"

Таку заяву Аваков зробив на своїй сторінці в Facebook, інформує "ДС".

"Лукашенко схоже зовсім звихнувся на своїй владі і параної навколо цього. Несе повну нісенітницю. Тексти, ймовірно, отримав у Путіна. Але, якщо хтось божеволіє — не означає, що всі повинні діяти також!", — написав Аваков.

Глава МВС підкреслив, що Україна не втручається в справи інших країн.

"Ми думаємо про Україну і бажаємо тільки миру і процвітання Білорусі. Україна не втручається у внутрішні справи інших країн. Народ кожної країни має право сам визначати свою долю, без зовнішніх втручань", — заявив він.

При цьому Аваков порадив Лукашенко заспокоїтися.

"Так що — попийте водички, пан Лукашенко — заспокойтеся. Українці — друзі білорусам — НЕ маніпулюйте, звинувачуючи сусідів. Пошукайте колоду в своєму оці", — підсумував міністр.

Звернення Арсена Авакова до Олександра Лукашенка
Звернення Арсена Авакова до Олександра Лукашенка

Як повідомляла "ДС" 16 вересня Олександр Лукашенко заявив, що кілька країн в останні 10 років нібито готувалися до агресії відносно Білорусі та форпостом політичних провокацій назвав Україну.

Раніше Лукашенко неодноразово звинувачував Україну в дестабілізації ситуації в Білорусі і втручанні в її внутрішні справи.

    Реклама на dsnews.ua