• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Аваков доповів про боротьбу за чистоту і якість особового складу Нацполиции

Реклама на dsnews.ua
Міністерство внутрішніх справ, зокрема Департамент внутрішньої безпеки системно бореться за якість особового складу поліції

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає кореспондент "ДС".

"Ми системно боремося за якість особового складу поліції, в тому числі жорсткими методами діяльності внутрішньої безпеки Національної поліції. За 2019 і 5 місяців 2020 року за матеріалами Департаменту внутрішньої безпеки започатковано 1037 кримінальних проваджень щодо поліцейських. В рамках цих виробництв повідомлено 482 підозри. Це майже дві кримінальні провадження і одна підозра на день. Складено 1206 адміністративних протоколів відносно поліцейських за порушення антикорупційного законодавства. Проведено 4622 цільові перевірки. Звільнений з негативним обставинам 178 осіб", - поінформував Він.

За його словами, саме за матеріалами Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції Державне бюро розслідувань відкриває до 90% проваджень щодо правоохоронців.

"Однак не можна забувати, що в поліції працюють десятки тисяч поліцейських, які сумлінно служать Україні, захищають закон, розкривають злочини і виконують бойові завдання в зоні ООС, ризикуючи життям і здоров'ям", - підсумував міністр.

Як повідомлялося, днями народні депутати почали збір підписів за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з-за резонансних інцидентів в Кагарлику та Броварах.

    Реклама на dsnews.ua