• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Аваков може піти в мери Харкова від "Слуги народу", — Корнієнко

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко не виключає можливості балотування Арсена Авакова на посаду мера Харкова від партії "СН"

Арсен Аваков
Арсен Аваков / Пресслужба МВД
Реклама на dsnews.ua

Про це Корнієнко сказав, відповідаючи на запитання УНІАН із приводу можливості балотування Авакова після його відставки з посади міністра внутрішніх справ, передає "ДС".

"Тут є кілька нюансів. На мерських виборах кандидатів кандидатує не центральний орган партії, а обласний осередок", — зазначив Корнієнко і додав, що як голова партії він лише ставить підпис під документом, де йдеться про висунення обласною організацією певного кандидата.

"Я можу або поставити, або не поставити", — зазначив Корнієнко.

При цьому він додав, що "якщо говорити серйозно, то я для Харкова кращого варіанта, ніж Арсен Борисович, не бачу. Бо це була б остаточна крапка в питанні, чи Харків "русский город", якесь там малоросійське місто, а це була б остаточна крапка, що це українське місто, що там українська патріотична влада, що там людина, яка точно за 10 років жодної підстави не дала сумніватися в його патріотичності".

Корнієнко додав, що в Авакова є і господарські риси, тому він також налагодив би роботу міських служб.

"Якби мене питали, то я був би за те (балотування Авакова на посаду мера Харкова, – "ДС"). І якщо організація його висуне від нас, то я буду, звичайно, підтримувати", — підсумував Корнієнко.

Нагадаємо, 15 липня народні депутати підтримали відставку Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua