• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Аваков назвав поліцію "плоттю від плоті" українського товариства

Реклама на dsnews.ua
У правоохоронній системі України представлений зріз українського суспільства

Про це з трибуни парламенту під час години запитань до уряду заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, коментуючи резонансний випадок з тортурами і зґвалтуванням у райвідділі поліції в Кагарлику Київської області, передає "ДС".

"У міністерстві внутрішніх справ працює 360 тисяч осіб. В Національній поліції - 130 тисяч. І МВС, і Нацполиция є відображенням, зрізом і плоттю від плоті українського суспільства. Серед нас є герої, трудяги і, на жаль, ті, хто порушує закон. У кожній поліції світу зустрічаються негативні та резонансні події, але принципово важливо, як система МВС реагує на ці події - не прикриваючи, не потураючи, не намагаючись сховати, а діє швидко, жорстко, згідно з законом", - сказав він.

Міністр нагадав, що в райвідділі поліції Кагарлика стався ганебний інцидент. Тоді поліцейські застосували тортури, нанесли побої та зґвалтували жінку.

"Негідники були затримані і передані в ГБР. Це факти", - зазначив Аваков.

Нагадаємо. 25 травня у Київській області були затримані двоє поліцейських Кагарлицького відділу, яких підозрюють у зґвалтуванні і побиття молодої жінки. За словами жертви, молодої жінки, яка виховує дитину-інваліда, вона також зазнала тортур. Пізніше про перевищення службових повноважень кагарлыцкими поліцейськими заявили ще кілька людей.

    Реклама на dsnews.ua