• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Аваков про локдаун: негайно і мінімум на три тижні

Реклама на dsnews.ua

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков виступає за радикальний локдаун на період не менше трьох тижнів. Він також вважає, що його необхідно вводити "якомога швидше"

При цьому глава МВС підкреслив, що це лише його особиста точка зору, передає "ДС".

"Необхідно вводити локдаун якомога швидше. Тривалістю три або чотири тижні. Не потрібно ховатися за політичними гаслами або за якимись зручними формулюваннями, тому що мова йде про великі системні ризики для здоров'я наших людей", — заявив Аваков сьогодні.

За його словами, як тільки уряд підготує програми компенсацій для бізнесу, буде введений локдаун, "щоб перервати ланцюжок захворюваності".

"Моя точка зору стоїть за радикальний локдаун, негайно, не менше трьох тижнів. І дай бог, щоб ми виходили до Нового року з локдауна в гарному настрої і з хорошими цифрами. Переконаний, що уряд буде розглядати це в найближчі дні", — додав Аваков.

Як писала "ДС", в Офісі президента обговорюють дату введення повного локдауна, але поки точних термінів немає. Також повідомлялося, що деякі члени Кабміну виступають за введення повного локдауну на новорічні свята.

    Реклама на dsnews.ua