• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Аваков повинен бути філософом, - Геращенко

Реклама на dsnews.ua

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вже давно переріс свою нинішню посаду і має бути вільною людиною у філософському розумінні

Таку думку висловив заступник Авакова Антон Геращенко, інформує "ДС".

"Арсен Борисович [Аваков] давно переріс посаду міністра. Це раз. Друге: незамінних людей немає. Третє: розмови про те, що міністра внутрішніх справ Арсена Авакова треба змістити з посади і відправити куди-небудь якомога далі, почалися в день його призначення", – сказав Геращенко в ефірі телеканалу "Україна 24".

Заступник глави МВС зазначив, що в Авакова "не така вже й весела посада". На питання, ким має бути Аваков, Геращенко відповів так: "Він повинен бути вільною людиною, філософом".

"Арсен Борисович може обіймати будь-яку посаду", – підсумував Геращенко.

Арсен Аваков у 2005–2010 роках був головою Харківської обласної державної адміністрації. Він брав активну участь у протестах на Євромайдані у 2014 році. Після зміни влади в Україні 22 лютого 2014 року Верховна Рада призначила Авакова виконуючим обовʼязки міністра внутрішніх справ України.

Авакову підпорядковуються Національна поліція, Державна прикордонна служба, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Національна гвардія і Державна міграційна служба України.

    Реклама на dsnews.ua