• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Аваков розповів, що може змусити його піти у відставку

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що може покинути свій пост, якщо президент Володимир Зеленський буде приймати рішення, несумісні з його внутрішнім світом

Арсен Аваков
Арсен Аваков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Аваков розповів в інтерв'ю виданню Гордон, передає "ДС".

За словами глави МВС, дуже важливо мати довіру з боку президента.

"Він не завжди відразу приймає рішення — і це правильно, тому що це великовагові рішення. Як у випадку з санкціями (проти нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука — "ДС"). Але дуже важливо, що є такий конструктивний механізм. Без цього важко працювати", — сказав Аваков.

У той же час, міністр підкреслив, що досить часто веде дискусії з главою держави.

"Я не можу сказати, що я готовий підтримати всі рішення, які він приймає. Він каже: "Ну, тут ваша позиція зрозуміла". Ну, можливо, так і треба: щоб був баланс думок, щоб ми могли тут рухатися якось вперед поступально ... Але у всіх головних рішеннях, які приймає Зеленський, — мені це підходить. Тому що якби він приймав рішення, які несумісні з моїм внутрішнім світом, я б сказав: "Вибачте, я пішов у відставку"", — зазначив Аваков .

"А ті деталі, про які ми сперечаємося або які піддаються дискусії, а потім він приймає рішення, — це допустима процедура плюралізму", — додав глава МВС.

Як повідомляла "ДС", Аваков, зокрема заявляв, що опитування Зеленського, який в день місцевих виборів 25 жовтня 2020 року проводили на виборчих дільницях, було цілком законним.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua