• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

"Авдіївське пекло": У 3-тій ОШБр повідомили про критичну ситуацію в місті

На Авдіївському напрямку двом бригадам ворога завдано критичного ураження, проте українським захисниками доводиться "воювати на 360 градусів", а росіяни перекидають до Авдіївки нові сили

Зруйнована росіянами Авдіївка
Зруйнована росіянами Авдіївка
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні 3-тьої окремої штурмової бригади, передає "ДС".

"Авдіївське пекло. Третя окрема штурмова бригада підтверджує, що була терміново передислокована для посилення українських військ у районі Авдіївки. 

Ситуація в місті на момент заведення бригади – надзвичайно критична.

Окремі батальйони 3-ї ОШБр провели рейд у захоплені ворогом райони Авдіївки. Сили противника на нашому відрізку складають орієнтовно 7 бригад.

…За період перебування на Авдіївському напрямку двом бригадам Збройних сил Росії було завдано критичного ураження. Про точні втрати противника в особовому складі й техніці буде повідомлено згодом, після підтвердження необхідних даних. Водночас обʼєктивна ситуація в Авдіївці залишається загрозливою і нестабільною. Ворог продовжує активну ротацію своїх військ, і перекидає до міста нові сили та засоби", — сказано у повідомленні. 

Командир 3-ї ОШБр Андрій Білецький наголосив, що бійці демонструють безпрецедентний героїзм: "Ми змушені воювати на 360 градусів проти нових, і нових бригад, які заводить противник".

Нагадаємо, 13 лютого ЗМІ повідомили, що Східне командування України передислокувало 3-ю штурмову бригаду в Авдіївку. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua