• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Австрійське архітектурне бюро взялось будувати оперу в Криму: Україна відреагувала

Реклама на dsnews.ua

Австрійське архітектурне бюро Coop Himmelb(l)au вирішило взяти участь у побудові оперного театру в окупованому Росією Севастополі. Прокуратура Автономної республіки Крим відреагувала на це кримінальним провадженням

Про це заявив спецпредставник з питань санкційної політики Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв на сторінці у Facebook, передає "ДС".

За словами Макеєва, Україна також запустила внутрішньодержавні процедури для запровадження проти австрійського бюро санкцій за співробітництво з РФ. Він закликав іноземний та український бізнес відмовитися від будь-яких проєктів з Coop Himmelb(l)au.

"Ми не будемо толерувати такого відвертого ігнорування українського суверенітету та співробітництва з російською окупаційною адміністрацією. Керівництво цієї австрійської компанії вирішило стати на тонкий лід. Їм буде заборонено в'їзд в Україну, а міжнародне реноме цієї компанії зазнає серйозних втрат", — наголосив представник МЗС.

Нагадаємо, раніше МЗС України висловило протест через незаконний та непогоджений візит посла Нікарагуа в РФ Альби Асусени Торрес до окупованого Криму для вручення "почесному консулу Нікарагуа в РФ" Олегу Бєлавєнцеву консульського патенту.

    Реклама на dsnews.ua