• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

"Автомагістраль-Південь" завершить "Велике будівництво" об’їзної Харкова восени цього року

На Харківщині за програмою президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" розпочався новий етап поточного середнього ремонту об’їзної дороги Харкова

Реклама на dsnews.ua

Наразі компанія-підрядник "Автомагістраль-Південь" проводить армування шарів асфальтобетонного покриття. Ремонт об’їзної планують завершити восени цього року, повідомляє пресслужба програми "Велике будівництво".

На об’єкті також продовжується фрезерування покриття. Паралельно бригади розчищають придорожню смугу від чагарників та дрібнолісся, виконують поширення земляного полотна на ділянках із перехідно-швидкісними смугами та влаштовують вирівнюючий шар із дрібнозернистої асфальтобетонної суміші.

На окремих ділянках робочі посилюють слабку дорожню основу. На цих відрізках планують влаштувати шари із щебенево-піщаної суміші, СФОВ та крупнозернистої асфальтобетонної суміші. Для підвищення несучої здатності та для запобігання розвитку колій і тріщин фахівці компанії виконують армування геосітками та георешітками з композитної арматури.

У рамках середнього ремонту планують також влаштувати верхній шар дорожнього покриття, відновити елементи та споруди для поверхневого водовідведення, влаштувати освітлення, встановити бар’єрне огородження та нові дорожні знаки, нанести дорожню розмітки.

Відновлення об’їзної дороги проводиться з березня на двох відрізках від транспортної розв’язки біля міста Дергачі в напрямку Донецької області. Загальна протяжність ділянок — понад 44 км. На об’єкті працюють 210 людей та 110 одиниць спецтехніки.

Харківська об’їзна дорога є частиною однієї із найбільших магістралей країни – траси М-03 Київ — Довжанський.

Ремонт траси, який планують завершити цього року, дозволить відновити комфортний та безпечний дорожній рух. Автошлях допоможе спрямувати транзитний транспорт повз міську забудову

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив, що планом президентської програми на 2021 рік передбачено ремонт і будівництво 6500 км доріг і 245 штучних споруд. 

    Реклама на dsnews.ua