• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Айкоси", літній час, посилки, директор НАБУ: чим Рада займеться наступного тижня

Верховна Рада України наступного тижня розгляне низку законопроєктів, зокрема, про підвищення порога безмитних посилок і скасування переведення годинника на літній час

Верховна Рада
Верховна Рада
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в проєкті порядку денного, опублікованому на сайті Ради, передає "ДС".

Повідомляється, що у вівторок, 16 березня, Рада розгляне зміни до Конституції, які спрямовані на усунення юридичної колізії з призначенням керівництва НАБУ і Держбюро розслідувань. Також планується законопроєкт, який завершить земельну реформу, узаконення списку заборонених для продажу підприємств, а також законопроєкт про реструктуризацію валютних кредитів, які були взяті ще до 2014 року.

У середу розглянуть закон про рекламу електронних сигарет, підвищення порога безмитних посилок з-за кордону до 150 євро, зниження акцизів на електронні сигарети і повернення кримінальної відповідальності у вигляді позбавлення волі за недостовірне декларування.

У четвер знімуть депутатські повноваження з двох нардепів, а також розглянуть законопроєкт про аграрні розписки.

На п'ятницю заплановано скасування переведення годинників на літній час і закон про заборону пластикових пакетів.

Нагадаємо, народні депутати на пленарному засіданні 3 березня підтримали в першому читанні законопроєкт, яким передбачається встановлення та закріплення в Україні єдиного київського часу і відмова від сезонного переведення стрілок годинника.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua