• USD 27.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Баканов назвав ймовірність прориву мігрантів із Білорусі до України

Імовірність прориву потоку мігрантів з Білорусі в Україну мала, але українські силовики роблять все для запобігання реалізації цього сценарію гібридної агресії

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова Служби безпеки Іван Баканов після виїзної міжвідомчої наради у Луцьку, передає "ДС" із посиланням на прес-службу СБУ.

"Такий сценарій наразі малоймовірний. Але ми працюємо на випередження і робимо все, аби цей, навіть теоретичний, варіант розвитку подій не був реалізований на практиці. Саме тому сьогодні ми зібралися в Луцьку – щоб узгодити заходи для протидії такому прояву гібридної війни. Ми не просто тримаємо ситуацію на контролі, а виконуємо всю необхідну організаційну та оперативну роботу", – наголосив Баканов.

Він розповів, що СБУ в межах своїх повноважень активно застосовує комплекс контррозвідувальних, оперативно-розшукових та кримінально-процесуальних заходів.

Також СБУ обмінюється інформацією з Нацполіцією та Державною прикордонною службою, створюються спільні мобільні групи для роботи у прикордонних районах.

Баканов висловив переконання, що Україні вдасться успішно протистояти черговому прояву гібридної війни та зберегти стабільність та безпеку.

Як повідомляла "ДС", секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов за підсумками наради у Луцьку заявив, що на кордоні Білорусі з Польщею перебуває близько 16 тисяч так званих мігрантів і ця криза є не гуманітарною проблемою, а спецоперацією Росії.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua