• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Баканов заборонив СБУшникам колективно відзначати новорічні свята, - журналіст (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua
Всім співробітникам СБУ під розпис заборонили влаштовувати новорічні святкування в період з грудня 2019 до 14 січня 2020 року з метою "недопущення дискредитації спецслужби"

Про це у Facebook повідомив журналіст, головний редактор видання Цензор.немає Юрій Бутусов з посиланням на джерела Цензор.Немає у спецслужбі, передає "ДС".

"Голова СБУ Іван Баканов заборонив співробітникам СБУ проводити колективні святкування Нового року в період з грудня до 14 січня 2020-го "з метою недопущення дискредитациии, а також для власної безпеки ... керівникам підрозділів заборонити проведення святкових закладів ... поза місця постійної дислокації ... УВБ (Управління внутрішньої безпеки) забезпечити контроль за виконанням цієї вказівки. Про випадки порушення доповідати заступникам голови СБУ"", - написав він у соцмережі.

За словами Бутусова, з цим документом під розпис ознайомлені всі працівники структурних підрозділів СБУ по всій Україні.

"Тобто офіцерам, яким довірено вищі державні секрети, допуски до держтаємниці, керівництво СБУ не довіряє разом бухати на Новий рік, а то раптом вони цим дискредитують спецслужбу. Вибачте, а з якого дива, люди, які живуть і працюють пліч-о-пліч, не мають права разом святкувати свій вільний час? Прочитавши цей наказ, я зрозумів, головна інспекція СБУ, виявляється, стурбована як співробітники будуть святкувати протягом півтора місяців - грудень - січень, і займається такою хренью", - зазначає журналіст.

Бутусов додав також, що Баканов "підписує цей наказ, над яким будуть сміятися покоління сбушників".

"Внутрішня безпека буде контролювати. Заступники будуть отримувати доповіді. Гей, ну це ж маразм! Всі, хто готував на підпис цей документ - мають пройти перевірку на поліграфі, чи не є вони ворожими агентами, націленими на деморалізацію СБУ, і якщо вони не агенти, то треба направити їх на перевірку у психіатра на предмет адекватності", - уточнив главред Цензор.немає.

Бутусов упевнений, що "в цьому документі видно просто плінтусний рівень управлінських рішень у Службі безпеки України".

"І це не може не викликати самого серйозного занепокоєння. Якщо такий маразм в адміністративної діяльності, то на якому рівні планується боротьба зі шпигунами. Шановний Іван Баканов, накази, які не можна віддавати колективу "95-го кварталу", не варто віддавати і колективу СБУ", -пише Бутусов.

Журналіст також сподівається, що "це ганебне рішення буде негайно скасовано, а всіх, хто вам таку нісенітницю підсунув на підпис і погодив, треба викинуть стусаном за двері".

"Ну або давайте давайте йти до кінця - заборонимо в СБУ не лише Новий рік, але і травневі свята. З цього наказу вийде відмінний естрадний номер "95-го кварталу" - буде дуже смішно, без всяких сумнівів", - підсумував Юрій Бутусов.

    Реклама на dsnews.ua