• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Банкова закликала Раду збільшити видатки на ДСНС

Реклама на dsnews.ua

Офіс президента закликав народних депутатів при затвердженні проєкту державного бюджету на 2021 рік врахувати потребу у збільшенні видатків на сектор оборони та безпеки держави

Про це йдеться у повідомлені ОПУ, опублікованому сьогодні на сайті глави держави, інформує "ДС".

"Уряд запропонував таке збільшення. Зокрема, додаткові кошти планується скерувати для Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Працівники саме цієї служби займаються порятунком людей. Заклики до економії за рахунок, серед іншого, наших рятувальників, а разом з ними – й усього сектору безпеки, які вже неодноразово звучали в парламенті, розцінюємо як особливо безвідповідальні та цинічні, що можуть тільки зашкодити державі", — заявили на Банковій, коментуючи наслідки масштабних пожеж у Луганській області.

"Вважаємо, що представники законодавчої та виконавчої гілок влади мають працювати спільно та виключно раціонально для того, щоб держава була завжди готовою ефективно реагувати на всі можливі ситуації надзвичайного характеру", — додали в ОПУ.

Як писала "ДС", за даними ДСНС, унаслідок масштабних пожеж на Луганщині вже загинуло четверо осіб, щонайменше 10 було госпіталізовано, 120 — евакуйовані.

Раніше у Станично-Луганській райдержадміністрації з посиланням на місцевих жителів повідомили, що лісові пожежі на Луганщині спровокували обстріли бойовиків. Цю інформацію підтвердив у ранковому зведенні пресцентр штаба операції Обʼєднаних сил, зазначивши, що бойовики використовують для підпалу трасувальні кулі.

    Реклама на dsnews.ua