• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Банкова погодила три кандидатури до Кабміну, — джерело

Найближчим часом у Кабінеті Міністрів очікують на значні перестановки. За даними джерел з Офісу президента, Банкова погодила вже три кандидатури на міністерські посади.

Реклама на dsnews.ua

На посаді міністра оборони Андрія Тарана замінить віцепрем'єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Рєзніков. Голова Мінрегіону Олексій Чернишов піде на підвищення та отримає посаду віцепрем'єра. Очікуються також зміни в економічному блоці. Замість міністра економіки Олексія Любченка буде призначено заступника глави офісу президента Юлію Свириденко:

"Рєзникову ставиться завдання збалансувати ситуацію між оборонним відомством і генштабом. Чернишову додадуть повноважень для реалізації розвитку економічного регіонального треку, а Свириденко повністю у темі роботи міністерства, оскільки вже обіймала посаду заступника міністра у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства", — заявило джерело.

За рештою кандидатур переговорний процес триває.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Кабінет Міністрів найближчим часом можуть залишити віцепрем'єр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, міністр соцполітики Марина Лазебна, міністр оборони Андрій Таран, міністр економіки та віцепрем'єр Олексій Любченко, міністр юстиції Денис Малюська та міністр захисту навколишнього середовища Роман Абрамовський.

    Реклама на dsnews.ua