• USD 41
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Байден закликав НАТО зміцнити оборонний потенціал через "перехід РФ на воєнні рейки"

Президент США Джо Байден заявив, що НАТО повинне зміцнити свою промислову базу, а також збільшити виробництво озброєння для безпеки Альянсу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на відкритті засідання саміту НАТО, передає "ДС".

Байден пригадав, що на саміті НАТО, який відбувся два роки тому країни-члени Альянсу започаткували план модернізації оборони.

"Сьогодні ми повинні запитати себе, що далі? Як ми можемо продовжувати робити щит сильнішим? Однією з відповідей має бути зміцнення нашої промислової бази. Зараз Росія перебуває на рівні воєнного часу в тому, що стосується оборонного виробництва", — сказав Байден.

За словами американського президента, зараз не можна дозволити Альянсу відставати від Росії. Адже агресор значно нарощує виробництво зброї, боєприпасів і транспортних засобів за допомогою Китаю, Північної Кореї та Ірану.

"Це дуже важливий крок для підтримання нашої безпеки. Вперше в історії кожна країна НАТО зобов'язується розробляти плани оборонного виробництва у себе вдома. Це означає, що як Альянс ми станемо більш інноваційними і конкурентоспроможними. Ми зможемо виробляти більше критично важливого оборонного обладнання швидше, ніж ми повинні, ніж нам може знадобитися" — підкреслив він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua