• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Байден запевнив Зеленського, що США не допустять використання РФ "Північного потоку-2" як зброї

Україна та Сполучені Штати Америки зробили спільну заяву про стратегічне партнерство між державами, зокрема, з кліматичних питань та енергетики

Білий дім
Білий дім
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Офісу президента України, передає "ДС".

Так, Україна та США мають намір посилити співробітництво у галузі спільних енергетичних та кліматичних цілей шляхом активізації Стратегічного діалогу з питань енергетики та клімату.

Крім того, США допоможуть Україні реформувати корпоративне управління у державних енергетичних компаніях, а також посилити інвестиційну привабливість української енергетичної галузі.

В ОПУ зазначили, що Україна та Сполучені Штати підтвердили свої наміри досягти амбітних скорочень національних викидів парникових газів до 2030 року.

США продовжать виступати проти "Північного потоку-2", який є загрозою для європейської енергетичної безпеки. США мають намір й надалі впроваджувати заходи для протидії російському газопроводу та не допустити, щоб Росія використовувала газ як зброю.

Нагадаємо, 1 вересня о 21:00 за київським часом у Вашингтоні розпочалася перша зустріч президентів США та України Джо Байдена і Володимира Зеленського. Близько 23:18 зустріч двох лідерів завершилася. Вона тривала трохи більше двох годин.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua