• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Азаров у бесіді з росЗМІ образив Кравчука

Реклама на dsnews.ua

Експрем'єр Микола Азаров, який утік із країни після Майдану, образив першого президента України, главу української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука, заявивши, що, судячи із заяв українського політика, "вік бере своє"

Таким чином Азаров відреагував на слова Кравчука в ефірі одного з українських телеканалів про те, що РФ ослабла і втрачає вплив на всіх фронтах пострадянського простору, передає "ДС" із посиланням на Говорит Москва.

На думку Кравчука, час, коли Київ перестане "гратися в політику" з Москвою, прийде скоро, уточнили журналісти. Тоді можна буде "застосувати до агресора силу", сказав він. При цьому глава ТКГ уточнив, що це буде не військова сила, а сила санкцій.

У відповідь Азаров закликав "із розумінням ставитися до заяв і похилого віку Кравчука".

"Все-таки вже досить пристойний вік, тому знижку треба робити певну. Ми ж всі маємо справу людьми такого віку, коли до їхніх слів потрібно ставитися з розумінням через те, що вже є відрив від реальності, від землі, ширяння якесь. Я не хотів би більше говорити, все-таки перший президент і так далі, але вік бере своє. Він і раніше не відрізнявся особливою розсудливістю, а зараз тим більше", — сказав експрем'єр.

Нагадаємо, самому Азарову 72 роки.

    Реклама на dsnews.ua