• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Білий дім відредагував коментар про вступ України в НАТО, закресливши слово "так"

На сайті Білого дому опублікували стенограму спілкування з пресою заступника спікера президентської канцелярії Карін Жан-П'єр від 6 травня, внісши корективи в її слова щодо вступу України в НАТО

Реклама на dsnews.ua

Зокрема, частина відповіді Жан-Пʼєр на питання про Україну і НАТО в стенограмі закреслили, інформує "ДС" з посиланням на Радіо Свобода.

"Секретар Блінкен в Києві зараз, щоб підтвердити нашу підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. Його поїздка також наголошує на важливості прийняття низки важливих законодавчих актів Україною, щоб зміцнювати верховенство права, боротьбу з корупцією та економічні реформи і зміцнювати українську демократію та економіку а також просувати євроатлантичну інтеграцію… Адміністрація Байдена віддана тому, щоб двері НАТО залишались відкритими для бажаючих, коли вони будуть готові і спроможні виконати свої зобов‘язання членства і допомагати безпеці Євроатлантчиного регіону. Сполучені Штати підтримують зусилля України з просування реформ щодо верховенства права а також у протистоянні на кордоні проти російської агресії", — розповіла Жань-Пʼєр.

Водночас на уточнювальне запитання, "Чи ви підтримуєте вступ України в НАТО?", Жан-П’єр відповіла: "Так, так, як я і говорила, адміністрація Байдена віддана забезпеченню того, щоб двері НАТО залишались відкритими для охочих, коли вони готові та здатні виконати зобов’язання. Тому вони мають виконати зобов’язання членства та долучитись до безпеки євроатлантичного регіону".

Згодом, слова "так, так" були закреслені.

У коментарі виданню New York Post чиновник Білого дому пояснив, що слова прибрали, бо Жан-Пʼєр "обмовилася".

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua