• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Без Шмигаля? У Зеленського хочуть, щоб президент очолював Кабмін

Реклама на dsnews.ua

Президент повинен бути главою виконавчої гілки влади, аби уникнути її дуалізму

Про це в інтерв'ю Радіо Свобода, заявив представник президента в КС, нардеп "Слуги народу" Федір Веніславський, інформує "ДС".

"Президент все-таки повинен бути главою виконавчої влади, тому що зараз у нас виходить певний дуалізм, бо є прем'єр, який має досить широкі повноваження, але є і президент, який також має ці повноваження в сфері виконавчої влади, у сфері нацбезпеки, оборони і зовнішніх відносин. і тому ось цей дуалізм не завжди забезпечує ефективне функціонування держави", — зазначив Веніславський.

На думку преставників президента в КСУ, ментально й історично українці потребують лідера, а значить, повинна бути сильна влада, сильний президент.

"Я думаю, що буду це рекомендувати, а як буде сприйнято або не сприйнято, будемо дивитися", — уточнив Веніславський.

При цьому він пояснив, що є противником суто парламентської форми правління через те, що в Україні "немає класичних, ідеологічних партій", а без них "парламентаризм неможливий".

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський і голова Офісу президента Андрій Єрмак, у яких виявили коронавірус, зараз знаходяться в ізольованих палатах клінічної лікарні "Феофанія"

    Реклама на dsnews.ua