• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Без "відосика": Президент та його Офіс окремо привітали волонтерів

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський привітав українських волонтерів із нагоди Міжнародного дня волонтера коротким текстовим повідомленням на сайті президента України. Через годину ще одне текстове привітання оприлюднив ОПУ

Про це йдеться в офіційному привітанні на сайті президента України, передає «ДС».

У своєму привітанні президент визнав, що за останні роки в Україні волонтерський рух набув «неабияких масштабів» та залишається «міцним фундаментом сталого розвитку громадянського суспільства».

«Сприяння українській армії, підтримка шпиталів і лікарень, допомога переселенцям із Криму та із зони бойових дій на Сході нашої країни, пандемія COVID-19, страшні повені на Прикарпатті чи жахливі пожежі на Луганщині — ви одразу першими були там, де на вас з нетерпінням чекали», — йдеться в повідомленні.

Зеленський також зазначив, що волонтери сьогодні потребують соціальної підтримки від співвітчизників, тож пріоритетним завданням держави є «створення потужної інституції волонтерства, побудованої на принципах демократії, толерантності із використанням найкращого досвіду наших іноземних партнерів».

Згодом, годину опісля, від імені Офісу президента було опубліковане ще одне, більш розлоге привітання для волонтерів. У новому зверненні зазначено, що «особливе значення волонтерської діяльності в Україні стало помітним ще під час Революції Гідності», а «з початком війни за нашу свободу та державну самостійність у 2014 році саме волонтери змогли забезпечити захисників України найнеобхіднішим, а також об’єднати суспільство в захисті національної державності».

Офіс президента також висловив сподівання, що «жоден із українських політиків вже ніколи не дозволить собі сказати, ніби держава в той період могла обійтися без волонтерів».

Зазначимо, що зазвичай президент Зеленський записує відеозвернення, але цього разу обмежився сухим текстовим привітанням на сайті ОПУ.

    Реклама на dsnews.ua