• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Безпечне дитинство": МВС збирається посилити поліцейську присутність у школах

Міністерство внутрішніх справ спільно з Міністерством освіти і науки опрацьовують проєкт, пов'язаний з безпечним середовищем для дітей, який передбачає збільшення поліцейської присутності у загальноосвітніх школах

Школярі на уроці
Школярі на уроці
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МВС, передає "ДС".

"Міністерство внутрішніх справ фокусується на темі безпечного середовища для дітей. "Безпечна школа" — один з компонентів масштабного проєкту "Безпечне дитинство", який був недавно представлений міністром Денисом Монастирським. Проєкт спрямований на створення безпечного середовища для дітей, захист їх прав і законних інтересів", — розповіла заступник міністра Катерина Павличенко.

За її словами, МВС планує посилювати та збільшувати поліцейську присутність в школах.

З початку 2021 року було зареєстровано майже 3 тис. кримінальних правопорушень, вчинених або дітьми, або з їх участю. Стільки ж злочинів проти самих дітей.

Так, Павличенко зазначила, що МВС спільно з Міністерством освіти і науки зараз опрацьовує проєкт "Вихователь безпеки".

"Це будуть не поліцейські, а вихователі, які пройдуть відповідний відбір і навчання на базі навчальних закладів системи МВС. Вони будуть розуміти специфіку роботи з дітьми орієнтуватися в тих проблемах, які сьогодні є, зокрема у законодавчій площині, а також орієнтуватися на міжнародні практики", — пояснила вона.

Вихователі безпеки будуть постійно перебувати в школах і стануть сполучною ланкою між поліцейськими офіцерами та батьками, дітьми, адміністрацією шкіл. У разі, якщо буде інформація, на яку потрібно реагувати, вони будуть передавати її в поліцію і в тісному контакті працювати з правоохоронцями для створення безпечного середовища у школі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua