• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Безсмертний заявив про "лукашенкізацію Зеленського і білорусизацію України"

Дипломат, колишній представник України в Тристоронній контактній групі Роман Безсмертний заявив про лукашенкізацію президента Володимира Зеленського і білорусизацію України

Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів в інтервʼю Цензор.НЕТ, передає "ДС".

"Ті, хто малює Зеленського в наполеонівській шапці, абсолютно праві. Будь-яка людина з образним мисленням, дивлячись на президента Зеленського, скаже, що це людина з комплексом Наполеона", — заявив дипломат.

На питання журналіста, в чому це проявляється, Безсмертний відповів: "Чому він вдався на початку своєї кар’єри, ставши президентом, до лукашизмів? Тому що це він. Оце його вичитування – чорт, подзвоніть…".

Нагадаємо, у 2019 році президент України Володимир Зеленський вигнав із залу секретаря Бориспільської міської ради Ярослава Годунка за те, що той нібито був засуджений за розбій.

"Вийди звідси! Іди, розбійнику! Погано чуєш? Англійською — Exit. Ідіть", — сказав Зеленський. Однак Годунок не погоджувався з таким рішенням Зеленського і вступив із президентом у словесну перепалку, згадав його слова під час інавгурації, що "всі ми президенти".

Зеленський відреагував: "Та йди вже, Господи. Ти точно не президент. Оскільки у президента немає криміналу. Іди гуляй, Господи".

"Зараз подзвоню Баканову з приводу цього чорта", — сказав Зеленський після засідання.

"Це типова поведінка. Я невипадково тоді казав, що в Україні відбувається лукашенкізація Зеленського і білорусизація України. Тому що ця річ далі передається міським головам, головам обласних адміністрацій. Це як інфекція, яка починає вражати істеблішмент. А перше, що такі речі запускає, — це невихованість, брутальність у поведінці", — сказав Безсмертний.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua