• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Безъязыков: Все вже обговорювали з СБУ і півроку ніяких питань не було

Реклама на dsnews.ua
Полковник ЗСУ Іван Безъязыков, якого підозрюють у співпраці з "ДНР", ще півроку тому обговорював з СБУ та іншими органами свій полон у бойовиків

Про це, як передає "ДС", він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна",

"Ми вже обговорювали деякі моменти і з СБУ, і з іншими органами, за якими не було ніяких питань. З тими свідками, які фігурують у нас вже була очна ставка. Ми це вже обговорювали. Півроку не було до мене ніяких запитань. А зараз знову спливли. Ну, будемо заново. Позавчора я сам був шокований - це все було для мене несподіванкою", - каже Безъязыков.

За його словами, керівництво Збройних сил, де він проходить службу, має підозру до нього. Тому ВСУ хоче розвіяти своє підозру або підтвердити - саме тому, на думку Безъязыкова, і триває судове засідання.

За словами Безъязыкова, у нього хвороби, які потребують хірургічного втручання.

Як повідомляла "ДС", СБУ підозрює ЗСУ полковника Івана Безъязыкова в участі в терористичній організації. За версією спецслужби, він був завербований, перебуваючи в полоні у бойовиків, і збирав інформацію про силах АТО, маючи при собі зброю, зарплату і авто з шофером, надані військовими структурами Росії.

    Реклама на dsnews.ua