• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Беззаконня Філатова в Дніпрі покриває Офіс Президента, - політичний експерт

Лояльність Бориса Філатова до Офісу Президента розв’язала руки міському голові Дніпра у боротьбі з його політичними опонентами

Борис Філатов
Борис Філатов
Реклама на dsnews.ua

Таку думку в ефірі телеканалу Еспрессо висловив політичний експерт Геннадій Дубов.

"Дуже по-різному працює команда Президента з міськими головами. Ми бачимо, що відбувається у Києві. По суті, йде така вже майже гаряча війна між паном Кличком та офісом Президента. Є і інші міста, де мери чудово почуваються. У місті Дніпро пан Філатов з Офісом Президента просто на короткій нозі, і йому дозволяють стільки всього, що не дозволяють абсолютно всім іншим. У нього там Муніципальна варта своя є, по суті, силовий підрозділ. Він, в обхід правоохоронної системи, цю Варту цькує на своїх конкурентів, опонентів", — зазначає Г.Дубов.

Як приклад, Дубов наводить історію з побиттям опозиційних до Філатова журналістів. 2 липня співробітники Муніципальної варти та, за інформацією з Дніпра, охоронної фірми "Леон" (власник давній бізнес-партнер Філатова – Михайло Кошляк – ред.) напали на журналістів, які висвітлювали незаконний демонтаж рекламних бордів у місті. Тоді один з операторів навіть потрапив до лікарні.

"Був цікавий випадок на днях, коли суд виніс рішення проти мерії, Філатов просто "відрубив" їм каналізацію, поставив біотуалет, і таким чином сказав, що так буде з кожним. Тобто мер, фактично, замахнувся на правосуддя, і прямо про це зазначив у дописі", — вказує Г.Дубов.

Жодної реакції з Офісу Президента на такі сигнали з Дніпра, ані після побиття журналістів, ані після скандалу з відключенням суду від комунікацій не було, наголошує Дубов.

"Тобто, в мене є вже силовий підрозділ Муніципальна Варта, я хочу ще свої суди, потім буде що – армія? Тобто, це абсолютно не правовий спосіб, який нахабно та відкрито демонструється. І чи бачимо, що центральна влада трохи його осмикнула? Ні. Чому? Тому що є добрі відносини пана Філатовим з Офісом, прізвище Кирила Тимошенка називають, і таке інше", — зазначає політичний експерт. 

Нагадаємо, 26 липня 2021 КП "Дніпроводоканал" відключило від водопостачання будівлю Амур-Нижньодніпровського районного суду Дніпра.

31 липня до будівлі Амур-Нижньодніпровського районного суду автомобіль одного з комунальних підприємств Дніпровської міської ради привіз, а співробітники цього підприємства встановили біля будівлі біотуалет. На біотуалеті було зроблено надпис, що відповідальною за відключення є суддя Оксана Богун.

31 липня слідчим відділом відділення поліції №1 було відкрито кримінальне провадження за фактом тиску на суд за ст. 376 ККУ.

4 серпня будівлю суду було відключено від електрики. Після втручання громадських активістів та репортажу та телебаченні, електропостачання суду того ж дня було поновлено. 

    Реклама на dsnews.ua