• USD 36.6
  • EUR 39.9
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Білецький зняв відеовідповідь Зеленському із звинуваченнями в зраді і прихованими погрозами

Реклама на dsnews.ua
Лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький зняв відеозвернення до президента Володимиру Зеленському

Звернення Білецький розмістив у своєму блозі на сайті "Української правди", інформує "ДС".

"Можливо зараз когось засмучу, але зрада НЕ скасовується. Почну з головного. Чи хочемо ми, ветерани, завершення війни і повернення територій? Так, хочемо. Навіть більше вас, тому що ми знаємо реальну ціну світу і ми платили справжню ціну за кожен метр відвойованої української землі. Формула Штайнмаєра - це НЕ найбільша страшилка останніх тижнів. Це - найбільша з часів Мінського договорняки здача українських національних інтересів", - заявив Білецький.

При цьому він запропонував розібратися, що це за формула.

"Вона передбачає, що Україна визнає анексію Криму і відмовляється від Донбасу? Так, передбачає. Оскільки у ваших домовленостях немає ні слова про Крим, а Донбас після таких "виборів" безумовно перетвориться в анклав "російського світу". Чи передбачає вона, що вибори на Донбасі відбудуться завтра і під дулом кулеметів? Так. Тому що у вашій формулі ви домовилися, як будуть проходити вибори, але не домовилися, як російські війська залишать територію України. Чи Будете ви приймати новий закон про особливий статус ОРДЛО, не перетинаючи жодної червоної лінії? Немає. Бо ви досі не назвали конкретно жодної червоної лінії. Для нормального українця сам особливий статус ОРДЛО - вже є червоною лінією", - сказав лідер "Нацкорпуса".

Після цього Білецький підвів "сухий залишок".

"Капітуляція, зрада національних інтересів, договорняки і глобальні кроки без всякого згоди народу України. Попереду у вас недовгий і важкий шлях вирішення цієї проблеми. Тому що все дуже просто - ніяких Мінських договорняків, ніякого відведення військ, ніякого особливого статусу, ніяких виборів - поки границау не буде наша", - сказав він.

Після цього Білецький додав кілька слів "від себе".

"Вам потрібно боятися не старих політиків, які своїми діями, у тому числі мінськими договорняками, помножили на нуль. Вам потрібно хвилюватися про реакції ветеранів, патріотів і українського народу.Отже, капітуляція не скасовується. А значить і боротьба проти неї", - уклав він.

Як повідомляла "ДС", 3 жовтня президент Володимир Зеленський зняв відеозвернення, в якому спробував переконати, що твердження "формули Штайнмайера" не є "зрадой".

    Реклама на dsnews.ua