• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Більше половини українців відчули на своєму гаманці два роки некомпетентної влади Зеленського, - опитування

За останні два роки матеріальне становище у більшості українців погіршилося и вони звинувачують у цьому некомпетентну владу та корупціонерів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке провів Центр Разумкова, повідомляє "ДС".

Більшість опитаних (55,9%) зазначили, що за останні два роки матеріальне становище їх родини погіршилося; третина респондентів (35,3%) відповіли, що воно не змінилося і 7,5% вважають, що воно покращилося.

При цьому головними причинами економічних негараздів в Україні опитані найчастіше називають некомпетентність влади (39,1%) та високий рівень корупції (35,4%). 10,2% опитаних головною причиною економічних негараздів вважають пандемію коронавірусу, а 10,0% — війну на Сході України.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 23 по 27 жовтня 2021 рокуметодом САТІ (телефонне опитування). Було опитано 1200 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,9% з імовірністю 0,95.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua