• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Більшість коштів, виділених для COVID-19 в бюджеті-2021, передбачено на вакцинацію

Загальний обсяг планового фінансування на "ковідні" витрати у 2021 році сягає 17,1 мільярдів, з яких 10,5 мільярдів або 61% планується витратити на проведення вакцинації громадян

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Центр аналізу публічних фінансів та публічного управління, передає "ДС".

"Хоча у бюджеті-2021 минулорічний Covid-фонд було ліквідовано, за різними розпорядниками бюджетних коштів заплановано 15 бюджетних програм, спрямованих саме на фінансування потреб, пов’язаних з Covid", — йдеться у повідомленні.

Найбільші "ковідні" витрати-2021:

- 10,5 млрд грн, або 61% цих коштів планується витратити на проведення вакцинації громадян.

- 2,8 млрд грн — допомога від держави, на період пандемії, застрахованим особам, адміністратором якої є Пенсійний фонд України.

- 1,4 млрд грн — субвенція місцевим бюджетам на заходи, пов'язані з боротьбою з COVID-19. Розпорядником цієї допомоги є Мінфін.

- 1 млрд грн, за планом, має бути витрачено МОНом на субвенцію місцевим бюджетам на протидію COVID-19 у закладах загальної середньої освіти.

- 800 млн грн мають бути розподілені між МОЗ, МВС (Нацполіцією, Держприкордонслужбою та ДСНС) на доплати медикам, військовим, співробітникам поліції та прикордонної служби за роботу під час дії карантину.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Україні ще двічі планують розширити список професій для обов'язкової вакцинації проти COVID-19.

Також міністр Ляшко заявив, що в Україні, найімовірніше, будуть давати бустерну (додаткову) дозу вакцини проти COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua