• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Більшість українців не хочуть не хочуть бачити Зеленського президентом вдруге, - КМІС

Майже дві третини українців не підтримують ідею, щоб Володимир Зеленський балотувався на другий президентський термін

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), повідомляє "ДС".

"Більшість респондентів (58,2%) не підтримують, щоб В. Зеленський балотувався на другий термін. Підтримують – 34,3%", — розповіли в КМІС.

Також повідомляється, що за останній місяць з 61,7% до 65,9% зросла частка тих, хто вважає, що справи в країні рухаються в неправильному напрямку. Водночас, з 22,7% до 18,6% знизилася частка тих, хто говорить про правильний напрямок справ.

Всеукраїнське опитування громадської думки було проведено Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 26-29 листопада методом телефонних інтерв’ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Було опитано 1203 респонденти, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 3,2% для показників, близьких до 50%, 2,7% для показників, близьких до 25%, 2,1% — для показників, близьких до 12%, 1,4% — для показників, близьких до 5%.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua