• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

"Бітум для Зеленського": ситуація на кордоні з Білоруссю стабілізувалася

Реклама на dsnews.ua

На КПП «Виступовичі» між керівництвом Київської митниці, Державної прикордонної служби та водіями вдалося досягти домовленості про пропуск машин з бітумом, який призначений для програми президента "Велике будівництво"

Про це йдеться в повідомленні пресцентру Київської митниці Державної митної служби, передає "ДС".

"Завдяки досягнутим домовленостям, водії вантажівок припинили блокування бітумовозів, які прямують в рамках реалізації програми «Велике будівництво», та погодилися пропускати їх окремою чергою, але за умови, що митне оформлення інших товарів проводитиметься паралельно з бітумом", — йдеться в повідомленні.

Так, з півночі 20 вересня по станом на 16:00 в цьому пункті пропуску на вʼїзд вже оформлено 144 транспортних засоби з різними товарами, на виїзд — 130. Всього з 14:00 до завершення переговорів в зону митного контролю прибув 31 транспортний засіб з бітумом, частина бітумовозів вже оформлена, інші — в процесі оформлення.

Як повідомляла "ДС", на КПП «Виступовичі» на українсько-білоруському кордоні скупчилося близько 900 автомобілів, близько 600 з яких — очікують вʼїзду на територію України. Відомо, що водії вантажівок блокували вʼїзд бітумовозів для оформлення митних документів.

    Реклама на dsnews.ua