• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Бійки з поліцією і блокування депутатів. Що відбувається під стінами Верховної Ради

Реклама на dsnews.ua

На акції біля приміщення Верховної Ради,яка відбувається сьогодні,  між протестувальниками та правоохоронцями постійно виникають словесні перепалки та короткотривалі штовханини. На двох активістів вже складено протоколи про хуліганство

Про це йдеться в повідомленні пресслужби поліції Києва, повідомляє "ДС".

"Сьогодні у центральній частині Києва, зокрема біля приміщення Верховної Ради України проходить акція за масової участі громадян. МІтингарі обмежують доступ народним депутатам України до території ВРУ та блокують рух транспорту", — розповіли в поліції.

Також в поліції поскаржились, що під час проведення превентивної роботи з учасниками заходів, окремі з них агресивно себе поводять та не реагують на законні вимоги правоохоронців.

"Для відновлення правопорядку правоохоронці вимушені створювати живі коридори та відтісняти громадян для безперешкодного проходу та проїзду автотранспорту. Відтак, періодично між протестувальниками та правоохоронцями виникають словесні перепалки та короткотривалі штовханини", — йдеться в повідомленні.

На двох активних активістів поліцейськими на місці складено адміністративні матеріали за порушення ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліція закликає організаторів та учасників заходів дотримуватися заявленого мирного формату проведення акції  і попереджає, що правоохоронці діятимуть "відповідно до ситуації" і притягуватимуть до відповідальності особ, які вчинятимуть "протиправні дії".

    Реклама на dsnews.ua