• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Блінкен без захвату висловився щодо реформ в Україні

Під час зустрічі президента Володимира Зеленського і державного секретаря США Ентоні Блінкена йшлося, зокрема, про антикорупційні реформи

Реклама на dsnews.ua

Про це американський дипломат повідомив під час спільної пресконференції з президентом України, інформує "ДС".

"Ми говорили про різні питання, які стосуються корпоративного управління, прозорість, цілісність та незалежність антикорупційних органів та реформи судової влади", – сказав держсекретар США.

Блінкен також зазначив, що боротьба з корупцією є одним з найважливіших завдань для українського народу і вирішальною для поліпшення його життя: від послуг, на які народ покладається до можливостей, якими він користується.

При цьому Блінкен запевнив, що памʼятає про зовнішній тиск на Україну.

"Ми говорили про реформи і реформування інституцій, тому що є дуже багато різних інтересів, які виступають проти зусиль України в реформуванні та боротьбі з корупцією. До них відносяться зовнішні сили, такі як Росія, і внутрішні сили, такі як олігархи і потужні особи, які переслідують власні вузькі інтереси нелегітимними засобами коштом народу України", – заявив держсекретар.

Разом з тим Володимир Зеленський під час пресконференція ухилився від питання про НАК "Нафтогаз", а Блінкен, перераховуючи реформи, на які потрібно звернути увагу першочергово, назвав реформу корпоративного управління.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський запросив свого американського колегу Джозефа Байдена відвідати Україну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua