• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Блінкен - Зеленському: У нас попереду багато роботи

Державний секретар США Ентоні Блінкен відзначив теплий прийом в Україні та переказав щирі вітання від американського президента Джо Байдена

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав під час спільної пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським, інформує "ДС".

За словами Блінкена, Байден "висловлював велике задоволення від минулої телефонної розмови з Володимиром Зеленським". 

"Він попросив мене відвідати Україну найближчим часом для того, щоб ще раз підтвердити нашу сильну відданість вашому суверенітету, територіальній цілісності та незалежності, а також підтвердити наше партнерство", – наголосив держсекретар США. 

Блінкен зазначив, що партнерство Сполучених Штатів та України розвивається протягом багатьох років, зокрема США підтримують українську державу у боротьбі зі збройною агресією РФ. 

"Ми також підтримуємо вас у роботі зі зміцнення демократії, у розбудові інституцій, боротьбі з корупцією та просуванні реформ. Хочемо підтвердити, що ми маємо намір і надалі продовжувати тісну співпрацю й багато чого зробити разом. Особисто хочу сказати: в Україні я провів багато часу, зокрема з 2014 року. Дуже приємно побачити той прогрес, якого ви досягли в дуже складні часи, а також роботу, яка у вас попереду. Від імені президента ще раз хочу зазначити, що дуже приємно приєднатися до вас. У нас попереду багато роботи", – резюмував Ентоні Блінкен.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський запросив свого американського колегу Джозефа Байдена відвідати Україну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua