• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Блінкен зустрівся з керівництвом київського музею "Бабин Яр"

Представники Наглядової ради київського Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" Натан Щаранський і сенатор Джо Ліберман провели переговори з державним секретарем США Ентоні Блінкеном в Вашингтоні

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Меморіального центру, передає "ДС".

"Сполучені Штати Америки відіграють провідну роль у захисті та просуванні прав людини й демократичних цінностей. Боротьба проти антисемітизму, проявів ксенофобії та нетерпимості для мене є маркером розвитку людства. Ми були раді проінформувати Держсекретаря США про прогрес украй важливого для України й усієї Східної Європи проєкту меморіалізації жертв Голокосту", — сказав голова Наглядової ради Меморіального центру Натан Щаранський.

За його словами, в нинішньому році буде відкрита перша черга меморіально-музейного комплексу в Бабиному Яру.

Глава Держдепартаменту США підкреслив глобальні виклики демократії, важке становище політичних вʼязнів у всьому світі і важливість боротьби з антисемітизмом в усіх його формах, включаючи спотворення і заперечення Голокосту.

Як повідомляла "ДС", на початку липня президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з главою Ізраїлю Іцхаком Герцогом, в ході якої обговорив реалізацію проекту Меморіального комплексу "Бабин Яр".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua