• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Найближчого поплічника "Мотороли" будуть судити заочно

Реклама на dsnews.ua
Командира розвідувального батальйону "Спарта" і найближчого соратника убитого терориста Арсена Павлова ("Моторола") з позивним "Воха" будуть судити заочно

Про це "ДС" повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області.

Встановлено, що у квітні 2014 року 24-річний уродженець Донецька Володимир Жога добровільно вступив до складу терористичної організації "ДНР", а саме в підрозділ її силового блоку, яке дислокувалося на території р. Слов'янська та Слов'янського району.

В подальшому, після створення у серпні "розвідувального батальйону "Спарта", який очолив громадянин Росії Павлов А. С. (позивний "Моторола2), людина за власною ініціативою, з ідеологічних і корисливих мотивів, вступив до складу зазначеного батальйону, вибравши позивний "Воха" і посів у ньому посаду заступника командира батальйону.

Перебуваючи на вказаній посаді, в період з серпня 2014 року по жовтень 2016 року обвинувачений спільно з Павловим здійснював керівництво даним підрозділом, а також брав участь у бойових діях проти українських військовослужбовців в районі населених пунктів Донецьк (район аеропорту), Вуглегірськ, Шахтарськ, Сніжне, Іловайськ, Дебальцеве, Піски і Широкіно.

У жовтні 2016 року, після загибелі "Мотороли", злочинець очолив батальйон "Спарта", до складу якого входить близько 300 осіб.

31 липня обвинувальний акт за ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації) направлено на розгляд у суд.

Так як зловмисник продовжує перебувати на тимчасово непідконтрольної Україні території, його будуть судити заочно. Максимальна міра покарання по вказаній статті - до 15 років позбавлення волі.

    Реклама на dsnews.ua