• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Резніков стурбований блокуванням Росією прикордонної місії ОБСЄ

Блокування прикордонної місії на Донбасі може бути прецедентом для інших мандатів ОБСЄ. Росія поступово готувалася до скасування місії ОБСЄ на кордоні, постійно ускладнюючи її роботу

Олексій Резніков
Олексій Резніков
Реклама на dsnews.ua

Про це віцепремʼєр, міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков заявив у коментарі для "РБК-Україна", передає "ДС".

За словами Резнікова, Росія наполягала на продовженні мандата місії кожні два місяці, після чого оголосила про припинення її роботи.

"Це може бути прецедентом для подальших атак на інші мандати ОБСЄ. Адже ми неодноразово звертали увагу, що російська сторона створює перешкоди в роботі СММ ОБСЄ", — підкреслив Резніков.

Як повідомляла "ДС", 2 вересня Росія відмовилася продовжувати мандат Місії ОБСЄ у пунктах пропуску на кордоні з окупованою територією України "Гуково" та "Донецьк" після 30 вересня поточного року.

У МЗС України заявили, що відмова Росії від продовження мандата Місії спостерігачів ОБСЄ у пунктах пропуску на кордоні з окупованою територією України свідчить про небажання Кремля виконувати Мінські угоди.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua