• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Блокування сайтів: Геращенко розповів, як виправити ситуацію

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко порекомендував провести ґрунтовну перевірку для виправлення проблеми, яка виникла через судове рішення про блокування більше 400 сайтів

В Україні за рішенням суду заблокували 426 сайтів
В Україні за рішенням суду заблокували 426 сайтів
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Геращенка в Facebook, передає "ДС".

Як розповіли в МВС, поліція вже відкликала свій супровідний лист по справі до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Надалі, за словами Геращенка, потрібно витребувати дане кримінальне провадження до Головного слідчого управління Нацполіції для проведення його ґрунтовної перевірки.

"У разі відсутності складу злочину, а також за рішенням слідчого і прокурора, (провадження — "ДС") буде закрите згідно з передбаченою КПК процедурою", — пояснив він.

Геращенко також порадив потерпілим від рішення Голосіївського районного суду подати до Вищої ради правосуддя скаргу на суддю Катерину Плахотнюк, яка його ухвалювала, для вивчення питання про її відповідність займаній посаді.

"З Олександром Паном (який був позивачем у цій справі — "ДС") розмова буде проведена окремо", — додав заступник глави МВС.

Сьогодні Україна з подивом дізналася про те, що рішенням Голосіївського районного суду м. Києва накладено арешт на 426...

Posted by Антон Геращенко on Thursday, February 25, 2021

Нагадаємо, раніше головне управління Національної поліції в Києві направило лист Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері звʼязку та інформатизації, з вимогою заблокувати роботу 426 сайтів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua