• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Богдан про вояж Зеленського в Оман: Він просто втомився і захотів на море

Реклама на dsnews.ua

Колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що президент Володимир Зеленський у січні літав в Оман, бо хотів відпочити

Про це він заявив в інтервʼю журналісту Дмитру Гордону, інформує "ДС".

"Що це насправді було? Людина половину свого життя провела за кордоном. Для нього фізіологічно було боляче перебувати ось тут. Плюс, розумієш, це [була] вільна професія. Коли ти їдеш, куди хочеш, робиш, що хочеш, говориш, що хочеш… А тут правила, правила, правила… Просто він втомився. Він захотів на море. Я це так бачу", – сказав Богдан.

Він вважає, що Зеленському потрібно було відмовитися від цієї поїздки.

Також Богдан зізнався, що наполягав, щоб за президентом в Оман прилетів державний літак.

"Так, я наполягав… Є всі підстави для повернення президента у країну державним українським літаком… Але мені так здається, що ми не пропускаємо граблів. От якщо ми пропустили граблі і якимось боковим зором помічаємо, що "ось там залишилися свіжі" – ми обовʼязково повернемося і використаємо їх", – сказав він.

Як писала "ДС", раніше в НАПК заявили, що президент  кошти, витрачені на скандальний візит в Оман.

Нагадаємо, вранці 5 січня Володимира Зеленського з сімʼєю . 8 січня, коли був  в Ірані, Офіс президента повідомив, що Зеленський вилітає на батьківщину, однак в Україну він прибув лише за добу. 20 березня ОПУ поінформував НАПК, що чартерний літак з Оману, на якому повертався Зеленський, 

На початку квітня Банкова почала стверджувати, що переліт Володимира Зеленського в Оман, а також проживання у готелі  Олена.

Між тим ЗМІ зʼясували, що літак, яким користувався український президент, незадовго до цього прилетів в Маскат з Москви, а на його борту перебував секретар Ради безпеки Росії . В ОПУ спростували інформацію про зустрічі Зеленського з одіозним російським чиновником.

    Реклама на dsnews.ua