• USD 28.3
  • EUR 33.3
  • GBP 36.7
Спецпроєкти

Богдан розповів про повістку на допит через "переляканого президента"

Реклама на dsnews.ua

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан отримав повістку на допит в Державне бюро розслідувань

Про це Богдан повідомив на своєму Telegram-каналі "Тесла Богдана", інформує "ДС".

"Тільки повернувся до Києва і моментально (можуть же, коли хочуть), отримав повістку на допит в ДБР. Дивіться моє інтерв’ю, там зразу зрозуміло чому так перелякався президент", — написав Богдан.

Також він навів копію повістки.

Як повідомляла "ДС", 10 вересня Госбюро розслідувань викликало на допит в якості свідка колишнього главу Офісу президента Андрія Богдана після озвученої ним в інтервʼю журналісту Дмитру Гордону інформації про можливі домовленості українських і російських чиновників про статус окупованих Криму і Донбасу.

Перед цим в інтервʼю журналісту Дмитру Гордону, яке вийшло в ефір у середу, 9 вересня, Богдан заявив, що іноземні дипломати і спецслужби вірять в існування угоди між нинішнім главою Офісу президента Андрієм Єрмаком і заступник голови Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком, яке передбачає взаємні поступки по Донбасу і анексував Криму.

За словами Богдана, цей план нібито був складений за підсумками переговорів нинішнього глави ОП Андрія Єрмака з російською стороною.

"Я не бачив цього документа, але серед дипломатів і спецслужб багато разів зустрічав згадка про нього. У ньому є чи 12, чи то 13 пунктів. Але в це вірять усі іноземні спецслужби … Це якийсь алгоритм дій." Ми вам — кораблі, ви нам — воду в Крим, ми вам — полонених, ви нам — пряме авіасполучення. Ми вам — $ 3 млрд за рішенням суду, а ви нам — щось ", — сказав він.

При цьому Богдан підкреслив, що цей план — утопія.

    Реклама на dsnews.ua