• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Богдан заявив, що акції протесту під Офісом президента "напружували" Путіна

Реклама на dsnews.ua
Акції протесту і мітинги з приводу "червоних ліній" для президента Володимира Зеленського під час нормандського саміту", які проходили на Банковій, заважали переговорів у Парижі

Про це заявив керівник Офісу президента Андрій Богдан в ефірі програми "Право на владу" ан каналі "1+1", передає "ДС".

"Під час цієї дискусії президент Російської Федерації двічі заявив: "А як ви можете вести переговори, коли саме в цей момент у вас там на Майдані стоять активісти, стоять люди, які до президента ставлять певні вимоги?" І звичайно це погіршувало переговорну позицію", - заявив Богдан.

Нагадаємо, 8 грудня на Майдані Незалежності пройшла акція "Червоні лінії для Зеленського", учасники якої хотіли позначити "червоні лінії" для президента перед зустріччю "нормандської четвірки", яка відбулася 9 грудня. Також мітинг пройшов біля будівлі Офісу президента на вулиці Банковій. Пізніше організатори акції заявили, що президент не порушив "червоних ліній" і завершили мітинг.

Напередодні, 12 грудня, під ОПУ почали встановлювати льодовий каток. Багато опозиційні активісти та політики припустили, що каток потрібен владі, щоб не допустити нових акцій протесту на Банковій.

    Реклама на dsnews.ua