• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

"Велике будівництво" на Хортиці: українці оберуть символ оновленого острова

У Запоріжжі пройшла презентація нового бренду острова Хортиця, який оновлюється у межах програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво"

Реклама на dsnews.ua

Як повідомляє "Індустріалка", мешканцям України запропонують дев’ять варіантів нового візуального символу Хортиці. Остаточний вибір буде здійснено після голосування, яке відбудеться найближчим часом.

Авторами концепції нового стилю Хортиці виступила креативна агенція Bickerstaff.284. Ключова особливість візуальної системи та месседжу — острів просуватимеся не лише як скарбниця історії козацтва, а як головний острів країни, що єднає два береги Дніпра, та всеукраїнське місце сили. 

За словами генерального директора Національного заповідника "Хортиця" Максима Остапенка, у більшості українців острів асоціюється саме з козацтвом. Але це лише одна із його граней.

"Після перегляду презентації брендингу в мене з’явилася асоціація, що Хортиця — це основний острів країни. Хортиця — це дійсно про якесь глибинне коріння, причому про коріння природне, і про коріння історичне, і коріння, яке дає нам перспективу в майбутньому", — зазначив Остапенко.

"Новий брендинг острова Хортиця — це графічна подорож, що розвивається разом зі знанням людини. Чим більше ми дізнаємося про острів, тим більше острів розкривається для нас у всій своїй красі. Ми дослідили і зібрали неочевидні елементи, які приховує острів, і використали їх для нашої візуальної системи. Розробили набір символів, які відображають елементи флори і фауни, певних історичних епох, містичні та абстрактні елементи — все те, що можна для себе відкрити лише в одному місці, на Хортиці. Наше позиціонування: Острів Хортиця — живий острів сили. Наше повідомлення: приїдь і відчуй", — розповів креативний директор агенції Bickerstaff.284 Ілля Ануфрієнко. 

Нагадаємо, як раніше зазначив заступник голови Офісу президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко, до 2024 року у країні буде оновлено 150 об’єктів історичної спадщини у рамках програми "Велика реставрація".

    Реклама на dsnews.ua