• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Більше спорту та активності: Зеленський підписав молодіжну стратегію до 2030 року

Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 94/2021 "Про Національну молодіжну стратегію до 2030 року", метою якої є створення умов для розвитку молодих людей

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Офісу президента, передає "ДС".

"Метою стратегії є утвердження важливості молоді для розвитку держави, а також створення можливостей для молодих людей розвиватися в цьому напрямку, бути конкурентоспроможними, економічно активними, відповідальними та свідомими.

Документ передбачає створення умов для посилення самостійності молодих людей, формування у них навичок здорового способу життя, розвитку фізичної культури, здорового харчування тощо.

За словами Володимира Зеленського, у центрі уваги стратегії – молодь, яка визнається творцем як власного майбутнього, так і майбутнього всієї країни.

А держава повинна стати сучасним та інноваційним сервісом для молоді, щоб кожна молода людина мала бажання й можливості реалізовувати свій потенціал в Україні, зазначив Глава держави", — сказано у повідомленні.

Указом передбачено, що задля впровадження стратегічних напрямів уряд протягом місяця має розробити та затвердити соціальну цільову програму "Молодь України" на 2021 – 2025 роки.

Нагадаємо, 10 березня Кабінет міністрів схвалив проєкт указу президента України Володимира Зеленського про рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) "Про Стратегію економічної безпеки на період до 2025 року".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua