• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Бойовики не пустили гуманітарну допомогу від ООН на окупований Донбас

11 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою від ООН, призначеною для українців, що перебувають на тимчасово окупованих територіях, заблокували окупаційні війська на КПВВ "Щастя"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Українська делегація для участі Тристоронній контактної групи в Telegram-каналі, передає "ДС".

Як зазнається в повідомленні, о 09:40 26 лютого транспортні засоби з гуманітарним вантажем з представниками Управління верховного комісара ООН у справах біженців UNHCR (УВКБ ООН) (загалом 11 вантажних автомобілів) прибули на КПВВ "Щастя".

Однак о 13:50 російська сторона надала інформацію, згідно з якою вона відмовила в отриманні гуманітарного вантажу.

Представники ООН прийняли рішення про відправлення транспортних засобів до Сєвєродонецька.

Слід зазначити, що основа цього вантажу — гігієнічні набори для шкіл та закладів охорони здоровʼя, отримання яких має особливе значення в умовах короновірусної епідемії.

Українська сторона направила відповідні ноти до СММ ОБСЄ та має намір поставити це питання на обговорення під час наступного засідання ТКГ, яке очікується 3 березня, зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, за минулу добу збройні формування Російської Федерації чотирнадцять разів порушили режим припинення вогню в районі проведення операції Обʼєднаних сил. 11 українських військових зазнали поранень. У звʼязку з черговим загостренням на Донбасі українська сторона розраховує на реакцію держав-партнерів і міжнародних організацій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua